9 Ekim 2012 Salı

Kalyon Oje Kurutucu Sprey

Merhaba,

Bu gün sizlere Kalyon Oje kurutucu Spreyden bahsetmek istiyorum. Kendisi Aşağı yukarı 5 TL civarında bir fiyata sahip. Kendisini alma sebebim ise ojelerimi sürdükten saniyeler sonra bozabilme yeteneğim.Gelelim ürüne. Ürün tırnak etini nemlendiren ve ojeyi aşağı yukarı 1 dakika içinde kurutan bir ürün. Ojeyi sürüyorsunuz, üzerine fıslıyorsunuz biraz bekliyorsunuz ve kuruyor. Hem normal oje, hemde mat oje üzerinde denedim. Ojenin parlaklığına veya matlığına bir zarar vermiyor. Peki ben memnun kaldımmı bu üründen ?


Pek memnun kaldığımı söyleyemeyeceğim. Zaten oje tek kat ise hızlı bir şekilde kuruyor. (Ojenin kalitesine bağlı olarak.) 2 Kat olduğunda eh işte. Birde içindeki silikon mecbur parmaklarada bulaşıyor ve yağlı bir görünüm oluyor fotoğraftaki gibi (Tabi bu kadar parlak olmasının nedeni birazda ürünü bol kullanmış olmam.).Hemen bu görünümden kurtulamıyorsunuz. Zamanla kendine emiliyor ama emildiği zaman bile ellerimde hoş bir his bıraktığını söyleyemeyeceğim. Sanki parmak uçlarıma ince bir naylon kaplamışım gibi.

Sonuç Kalyonun oje kurutucu spreyi büyük ihtimalle tekrar almayacağım ürünlerin arasında yerini aldı. Şimdilik benden bu kadar. Kendinize iyi bakın.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder