5 Kasım 2012 Pazartesi

bir - iki - üç çıkışştt :D

Merhaba,

Bir pinterest köşesi ile daha yine sizlerleyim. Pinterestten yakında evleneceklere o mutlu anlarını en güzel şekilde ölümsüzleştirebilecekleri yaratıcı, farklı veya cesaret isteyen fikirler buldum.


Biliyorsunuz ben fotoğraf konusunda pek şanslı değildim. Parayı bulunca kendim için de bu tarz fotoğraflar çektirmeyi düşünüyorum. Kilo verirsem accık bide ii olur :D

Her bayanın ve her erkeğin düğün öncesi kısmından mutlaka fotoğrafları olması gerektiğini düşünüyorum. Bence bu gelinin veya damadın sabah gözünü açması ile başlamalı :D ve gelin ve damat hazırlanırken, özellikle gelin makyaj yaparken mutlaka bir fotoğrafının olması gerekir.


Yüzüklerin yan yana koyularak çekileceği bir fotoğrafta çok hoş duracaktır. Aşağıdaki gibi olabileceği gibi yanına çiçek vs. koyarak veya yüzük elinizdeyken fotoğraf çekilebilir.


 Fotoğraflar sadece siz ve eşiniz olmak zorunda değil. Mesela babanızın sizi gelinlikle gördüğü ilk an, annenizin gelinliği düzeltmede yardımcı olması gibi bir sürü güzel fotoğraflar olabilir.


Anne babanızın evlilik fotoğrafları ile de bu tarz fotoğraflar çektirebilirsiniz. Biraz nostarji olsun :D

Arkadaşlarınızla beraber de eğlenceli fotoğraflar çekebilirsiniz :D


Deniz kenarında iseniz bu tarz fotoğraflar çok güzel oluyor.


Eğer mutluluktan deliye döndüyseniz aşağıdaki gibi bir şey de olabilir :D

İllaki fotoğraflarda yüzünüzün çıkmasına gerek yok. Gelinin ayakkabısı, damadın kıravatı vs. gibi fotoğraflar bence çok hoş.


gelin veya damat için ayrı ayrı fotoğraflarda olmalı mutlaka. Evlilik ile her ne kadar insanlar bir olsa da iki farklı kişi olduğunuzu unutmayın. Bu yüzden siz ve eşiniz kendinize göre ayrı ayrı fotoğraflarda çektirebilirsiniz.Bilirsiniz sepyanın, gri tonlu fotoğrafların yeri başkadır. Ama photoshop sayesinde sadece bunlara bağımlı olmadığınızı unutmayın. Gayet güzel renkli veya farklı efektlere sahip fotoğraflara sahip olabilirsiniz.

Herşey sizin ve fotoğrafçınızın elinde. Umarım bu yazım evleneceklere fotoğraf hakkında az da olsa ışık tutmuştur.

Bir sonraki yazıma kadar kendinize iyi bakın.

Birde küçük hatırlatma:
Bumerang'da "En tarz blog" dalında adayım.
Aşağıdaki linke tıklayarak bana oy verirseniz çok mutlu olurum.
Oy veren herkese şimdiden teşekkürler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder