9 Kasım 2012 Cuma

Yaz kış moda Golden Lady kokulu ojeler

Merhaba,

Dün bloğa yazı yazmadığım için bu gün 3 tane Golden lady kokulu oje tanıtacağım sizlere. Biliyorsunuz Golden Lady kokulu ojeler tam 36 farklı renge sahip ve bu 36 rengin içinde bu sene çok moda olan bordo, yeşil ve mavi de var.

Gelelim ojelerimize...
14 numaralı bordo ojemizden başlayalım. Tek katta kapatıcı olması en güzel özelliklerinden biri. Hoş çilek kokusu ve kolay sürülebilen bir yapıya sahip. Hala bu ojelerle tanışmamış olanlar için üzülüyorum.21 numaralı saks mavisi sedefli oje. Okyanus kokulu. Bence biraz erkeksi ama denemesi için yolladığımız kişiler ve hediye verdiğimiz kişilerden çok olumlu yorumlar geliyor. 2 katta rahatlıkla kapatıcılık sağlıyor. Sürerken biraz dikkatli olmak gerekiyor. Sedefli yapısından dolayı fırça izi bırakabiliyor.


Son olarak 28 numaralı yeşil oje. Biliyorsunuz yeşil bu sene çok moda. Normalde yeşili ne severim, ne giyerim ne de sürerim. (Fıstık yeşili hariç)ama bu yeşil fena değil. Özellikle moda olduğunu düşünürsek bu yeşili kullananlar çok sevecek. Elma kokusu da ayrı bir güzellik katıyor. Ben iki kat sürdüm ama tek kat görünüşü de fena değil.


Etrafınızda Golden Lady satan bir yer varsa mutlaka gidip almanızı tavsiye ederim. Eğer bulamıyorsanız Golden Lady Facebook ve Twitter sayfamızda yapılan yarışmalara katılarak Golden Lady ürünlerinden kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Not : Golden Lady Ojeleri toluene içermez.

Bir sonraki yazıma kadar kendinize iyi bakın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder