9 Mayıs 2013 Perşembe

Boni Gezdikçe Kazan :D

Merhaba,
Bu gün sizlere henüz pilot bir cep telefonu uygulaması olan boni den bahsetmek istiyorum. Şu an kendisi sadece Beylikdüzündeki Marmara Park AVM içerisinde bulunuyor.


Peki nedir bu boni ?
Siz AVM içerisinde dolaştıkça size Boni Puanları kazandırıyor. Üstelik herhangi bir alışveriş yapmanıza gerek bile yok. Sadece vitrinlerin önünden geçmeniz yeterli. Siz vitrinlerin önünde dolaşırken Boni size hem puan veriyor hemde önünde bulunduğunuz mağaza ile ilgili indirim vs. gibi bilgileri size gösteriyor.


Boni Puanlar ne işe yarıyor ?
Boni puanlar ile uygulamada görünen hediyeleri hiç bir ücret ödemeden alabiliorsunuz. Ben şimdiye kadar bir kulaklık toparlayıcı, bir kupa ve bir sinema bileti aldım. Bunların haricinde araç kiralama, yurt dışı ve yurt içi turlar gibi hediyelere bile sahip olabiliyorsunuz.
Eğer sizde Beylikdüzü civarında oturuyorsanız veya Marmara Parka gidiyorsanız bu süper uygulamayı mutlaka indirin. Daha fazla bilgi almak isterseniz Marmara Park içindeki Boni standına uğrayabilirsiniz :D Umarım en yakın zamanda diğer mağzalarda da bu uygulamayı hayata geçirebilirler.

Not: Uygulama henüz deneme aşamasında olduğundan dolayı bazı hatalar olabiliyor. Uygulamanın 2. sürümünde düzeltilecekmiş inşallah :D

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere. Kendinize iyi bakın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder