15 Aralık 2013 Pazar

Hobbit Smaug'un Çorak Toprakları

Merhaba,

Cumartesi günü merakla beklediğim hobbit filminin ikincisine gittim. Smaug'un çorak toprakları. Marmaraparktaki Cinemaximumda izledik filmi eşimle beraber. Yalnız nasıl kalabalıktı anlatamam. Sadece kuyrukta bilet almak için sırada bekleyenler rahat salonları doldururdu. Allah'tan biz internetten biletimizi almıştık ta problem olmadı bizim için. Ama bekleyenlerin çoğu bilet alamadı.


Fimimizin konusuna gelince. Geçen filimde (Yazısını burdan okuyabilirsiniz...) yolculuğa çıkan bilbo, cüceler ve gandalf yolculuklarına bu filimde de devam ediyor. Yanlız dağa ulaşmak için bir sürü macera yaşayacaklar.  Gandalf ile yolları ayrılacak, Orklar kovalayacak, Örümcek ağına düşecek, elfler tarafından tutsak alınacaklar. Fakat onları yanlız dağda bekleyen ejderha yaşadıkları en büyük macera olacak. 

Filmin fragmanını aşağıda görebilirsiniz.Şimdi sıra geldi 3. filme her halde 2014 aralık ayında falan izleyebiliriz diye tahmin ediyorum. O zamana kadar sabırsızlıkla bekliyor olacağım. Filmler bitsin bide kitabını okumayı düşünüyorum.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere kendinize iyi bakın...
Bu arada yılbaşı etkinliğim başladı. Hepinizi bekliyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder